NOWY PLAC ZABAW PRZY SP5 – RUSZYŁO GŁOSOWANIE NA PROJEKT W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

Drodzy Mieszkańcy Redy!
Ruszyło głosowanie na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. W tym roku zgłosiliśmy projekt, którego celem jest podniesienie jakości i bezpieczeństwa użytkowania placu zabaw przy naszej szkole poprzez poszerzenie i wymianę nawierzchni na poliuretanową – wylewaną oraz uatrakcyjnienie placu o doposażenie go w nowe ogólnodostępne urządzenie – potrójną huśtawkę.
Serdecznie zachęcam do głosowania. Każdy zameldowany w Redzie mieszkaniec (dzieci także) może oddać jeden głos. Wygrana projektu zależy właśnie od Państwa głosów. Wystarczy wejść w link poniżej, wypełnić swoje dane oraz zagłosować na nasz projekt, który znajduje się pod numerem 12.
Mam nadzieję, że wspólnymi siłami, uda nam się stworzyć komfortowe i bezpieczne miejsce do zabawy dla naszych uczniów oraz najmłodszych mieszkańców dzielnicy Reda – Rekowo.
Z poważaniem,
Monika Halczak – Lewandowska