Rejs edukacyjny uczniów w ramach programu Pomorskie Żagle Wiedzy

W dniu 24.03.2022 r. nasi najmłodsi odkrywcy morskiej wiedzy popłynęli w swoją pierwszą podróż podczas zajęć przeprowadzonych w ramach programu „Pomorskie Żagle Wiedzy”. Grupa A, czyli uczniowie klasy pierwszej poznali podstawowe informacje o morzu Bałtyckim. Uczyli się śpiewać piosenkę oraz wykonali wspólną pracę plastyczną przedstawiającą żaglówkę na morzu. Na zakończenie morskiej przygody słodka niespodzianka. Zajęcia przeprowadziła pani Agnieszka Kaszuba.

W sobotę 26.03. 2022 r. odbyły się również zajęcia przeprowadzone przez panią Bogusławę Paszowską, w których uczestniczyli uczniowie klasy II, którzy stanowią grupę B.

Kontynuowane są zajęcia w kasach VI – VIII, prowadzone przez panie Katarzynę Orzechowską oraz Celinę Dawidowską.

Ahoj !

Koordynatorzy projektu:

Katarzyna Orzechowska

Agnieszka Kaszuba

Celina Dawidowska (nauczyciel wspierający projekt)