Dzień Chłopaka w klasie VIII

Dzień Chłopaka na stałe zagościł już w kalendarzu szkolnych imprez.  To wspaniała okazja do integracji i dobrej zabawy!  W Polsce przyjęło się świętować Dzień Chłopaka 30 września. Święto wywodzi się bezpośrednio od Dnia Mężczyzny, chłopcy i dorośli panowie mają więc w roku aż dwie okazje do świętowania. Pierwsza przypada niedługo po Dniu Kobiet – 10 marca – kiedy to obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Mężczyzn. Druga okazja to właśnie Dzień Chłopaka.

Klasa VIII a również świętowała – były drobne upominki dla chłopców i słodkości dla wszystkich. To także idealna chwila, by przypomnieć naszym ukochanym chłopcom, jakimi świetnymi chłopakami są! Z tej okazji wszystkich chłopcom, tym małym i tym dużym, życzymy:

Wspaniałych i słonecznych dni,
Niech szczęście towarzyszy Wam przez całe życie,
Niech się spełnią wszystkie Wasze pragnienia,
Oraz te mniejsze i większe marzenia.

 

 

Autor: Monika Stanek

Może i to Cię zainteresuje...