„Za co kocham Polskę? ‘’ – konkurs literacko-plastyczny

Zbliżająca się  rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości stała się inspiracją, by zaangażować uczniów naszej szkoły do aktywności literackiej oraz plastycznej. „Za co kocham Polskę?” to szkolny konkurs mający upamiętnić dzień  11 listopada. Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować wypowiedź pisemną (opowiadanie, list itd.), którego treść będzie odpowiedzią na pytanie „Za co kocham Polskę?”. Integralną częścią pracy konkursowej jest praca plastyczna – ilustracja.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VIII. Liczymy na kreatywność, zaangażowanie oraz inwencję twórczą młodzieży. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu, natomiast wszelkich dodatkowych informacji udzielają nauczyciele poloniści.

View Fullscreen

Autor: Monika Stanek

Może i to Cię zainteresuje...