Program Pajacyk zawitał w naszej szkole!

Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998r. pomaga niedożywionym dzieciom. Finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych. Celem programu jest, aby każde dziecko miało zapewniony, codzienny, pełnowartościowy posiłek. Pragniemy poinformować, że w naszej szkole programem zostało objętych 30 uczniów.

Zachęcamy również do klikania w brzuszek Pajacyka w celu pozyskiwania funduszy na finansowanie dodatkowych ciepłych posiłków dla dzieci.
https://www.pajacyk.pl/?gclid=CjwKCAjw4rf6BRAvEiwAn2Q76hTyQSV6RpmEkWadXuIRYk5AaWX8bTBjMIeYE7U4zn2XkK7dbtdRtxoCKEkQAvD_BwE#index

Zespół wsparcia i pomocy: Katarzyna Orzechowska, Celina Dawidowska, Agnieszka Kaszuba

 

O programie PAJACYK piszemy także w kolejnych wpisach: 

Może i to Cię zainteresuje...