Z początkiem czerwca ruszają zajęcia żeglarskie

Informujemy, że z początkiem czerwca rozpoczynamy kolejną, już czwartą edycję zajęć edukacji żeglarskiej, realizowaną w Piątce, dzięki dofinansowaniu programu przez Miasto Redę. Zajęcia prowadzone będą już tradycyjnie przez Yacht Club Rewa. Zajęcia teoretyczne realizowane będą w sali gimnastycznej naszej szkoły. Zajęcia praktyczne prowadzone będą w klubie w Rewie na żaglówkach klasy PUCK pod nadzorem klubowych trenerów i sterników.  Na zajęcia praktyczne wyjeżdżać będziemy dużym autokarem. Ponieważ w tym roku, będziemy zwracać szczególną uwagę na zachowanie dystansu społecznego i zakrywanie ust i nosa, bardzo prosimy o przygotowanie wymaganego ekwipunku na wyjazdy do Rewy oraz punktualne przychodzenie na zbiórki. Część uczniów z braku miejsc nie została zakwalifikowana na zajęcia i oczekuje na liście rezerwowej na przyjęcie, prosimy o odpowiedzialne potraktowanie zajęć i respektowanie wytycznych szkolnego koordynatora, którym w bieżącym roku jest Pani Katarzyna Orzechowska. Rezygnacja z zajęć bez wcześniejszego zgłoszenia wiąże się z brakiem możliwości zabrania ucznia z listy rezerwowej, co wynika z konieczności wcześniejszego ubezpieczenia wszystkich uczestników poszczególnych zajęć na wodzie. Apelujemy zatem o wcześniejsze zgłaszanie rezygnacji z zajęć szkolnemu koordynatorowi – Pani Kasi Orzechowskiej lub naszym opiekunom. W załączeniu publikujemy: