V Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w konkursie czytelniczym Wielka Liga Czytelników. Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8 i polega na przeczytaniu wspólnie z rodzicami 10 wybranych książek z podanej listy i uzupełnieniem testu wiedzy. Testy uczniowie otrzymują do domu i wykonują je wspólnie z rodzicami. Test należy wykonać do 13 marca 2020 r. Po poprawnym wykonaniu 10 testów uczniowie napiszą test kwalifikacji szkolnych, a najlepsi uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w etapie powiatowym. Zgłoszenia należy przynosić do biblioteki szkolnej do Pani Joanny Bizewskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Poniżej publikujemy następujące materiały, które dostępne są także w szkolnej bibliotece:

Regulamin udziału w konkursie

Zgłoszenie uczestnika do konkursu

Lista książek dla klas 1-4

Lista książek dla klas 5-8

Autor: Joanna Bizewska

Może i to Cię zainteresuje...