Podsumowanie akcji „Rowerowy Maj”

Nadszedł czas podsumowania kampanii „Rowerowy Maj”. Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem. Wzięło w niej udział 73 uczniów klas 0-3 oraz 12 pracowników szkoły. Razem osiągnęliśmy liczbę 1502 przejazdów, z czego aż 302 ustanowili uczniowie klasy 3B, zdobywając pierwsze miejsce w szkole. Tuż za nimi, z liczbą 266 kursów rowerowych była klasa 2B, jednakże biorąc pod uwagę liczbę wszystkich uczniów klasy w stosunku do aktywnych, zdobyli III miejsce. II miejsce natomiast uzyskała klasa „0” pokonując barierę 204 aktywnych przyjazdów do szkoły.
Preferowane nagrody do zrealizowania możliwe będą w przyszłym roku szkolnym. Jednocześnie wierzymy, że w nadchodzącym roku kampania będzie możliwa wśród wszystkich klas naszej szkoły.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom, a zwycięzcom gratulujemy! 🙂

Autor: Dominika Sidorowicz

Może i to Cię zainteresuje...