Dzień Dziecka

Po długiej nieobecności uczniów w szkole nadszedł czas, by do niej wrócić. Pierwszym wspólnym wyjściem każdej klasy był pierwszy dzień czerwca, czyli DZIEŃ DZIECKA.  Uczniowie wraz z nauczycielami, a także rodzicami uczniów, spędzili ten czas w następujący sposób. Najmłodsi, czyli oddział przedszkolny  przyszykowali piknik na terenie szkoły z zabawami oraz przepyszną watą cukrową. Klasa 2 A wybrała się po południu do Multikina w Rumi na film  „Psy i Koty 3”, a klasa 3 A udała się do  pizzerii „Diversita”. Dzień Dziecka odbywał się również w naszej szkole, klasa 3 B spędzała, go podczas gier planszowych, na pobliskim placu zabaw oraz przy zamawianej pizzy.  Starsze klasy wybrały się wraz z wychowawcami także do pobliskiej pizzerii, gdzie mogły spędzić ten wyjątkowy dzień we wspólnym gronie.

Zobacz zdjęcia.

Opracowała: Joanna Samorajczyk

Może i to Cię zainteresuje...