Wizyta szkolnych sportowców na polu golfowym w Pętkowicach

25 października 2016 roku dwudziestu siedmiu uczniów (najlepszych szkolnych sportowców) pod nadzorem Pani Dyrektor Anny Milewskiej, nauczyciela wychowania fizycznego Arkadiusza Janora oraz dwójki rodziców udało się do Pętkowic na akademię golfa. Po przyjeździe do Sierra Golf Club uczniów przywitali klubowi trenerzy Robert i Mariusz. Po kilku słowach wprowadzenia o klubie, obowiązującej etykiecie i zasadach gry w golfa dzieci zwiedziły dom klubowy, poznały symulatory do gry i z wielkim zaciekawieniem udały się na prawdziwą, golfową strzelnicę. Na Driving Range w otoczeniu przepięknej zieleni dzieci miały możliwość pod czujnym okiem trenera PRO Roberta Sokołowicza uczyć się trzymania kija -tzw. irona, wykonywania długich uderzeń – swingów oraz rozegrania pierwszych zawodów na najlepsze uderzenia. Już w trakcie pierwszego treningu ujawniły się prawdziwe szkolne talenty, a największym z nich jest Pan Arkadiusz Janor. Ku wielkiej frajdzie dzieci, w trakcie golfowej akademii nie zabrakło także zwiedzania pola podczas przejażdżki klubowymi meleksami. O wspaniałej sportowej atmosferze podczas akademii, spędzonej w otoczeniu mieniącej się barwami jesieni przyrody, niech świadczą wspomnienia dzieci i te zdjęcia upamiętniające nasze pierwsze golfowe zmagania.

Za gościnność i wspaniałe zajęcia bardzo dziękujemy SIERRA GOLF CLUB i Trenerom Robertowi i Mariuszowi.

Link do zdjęć: https://goo.gl/photos/zh9bb4UM6Ra6GpZP8