Laureaci Miejskiego Konkursu pt. „Wiosenny Eko-Kapelusz”

Dnia 21. 06. 2022 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Miejskim Konkursie pt. Wiosenny Eko-Kapelusz”. Wręczenie nagród odbyło się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Redzie.  W obecności Pana wiceburmistrza miasta Łukasza Kamińskiego i  Pani wicedyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Agnieszki Potrykus oraz Pani Ewy Bobrowskiej organizatorki konkursu. Nagrodzone i wyróżnione dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody. Sponsorem nagród jest firma PEWIK Gdynia SP. Z o. o., oraz Urząd Miasta Reda.

Konkurs był skierowany dla dzieci w wieku przedszkolnym, był to konkurs rodzinny, który zachęcał do kreatywnego spędzania czasu wspólnie z rodziną.   Polegał na stworzeniu pracy przestrzennej – kapelusza z ekologicznych materiałów, które podlegają recyklingowi.

Laureaci z naszej szkoły, z oddziału przedszkolnego:

II miejsce Adrian Mielewczyk

Wyróżnienie Sandra Mazurkiewicz

Udział: Marcelina Piotrowska

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Autor: Manuela Mielke

Może i to Cię zainteresuje...