Bezpiecznych wakacji życzy klasa III b

Nadchodzi czas szczególny, czyli wakacje – okres odpoczynku i dobrej zabawy. Przed nami liczne wyjazdy, wypoczynek na świeżym powietrzu i ciekawe atrakcje. Towarzyszące dookoła odprężenie i licznie otaczające nas bodźce sprawiają, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Nie tylko Wasi rodzice i opiekunowie są odpowiedzialni za bezpieczeństwo – przede wszystkim leży to w Waszych rękach. Przed wyjazdem i rozpoczęciem wakacji warto przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku – klasa III B podczas lekcji przypomniała sobie zasady udzielania pierwszej pomocy i przećwiczyła ułożenie poszkodowanego w bezpiecznej pozycji.

    Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

    Klasa IIIb

Autor: Magdalena Polaszaek

 

 

Może i to Cię zainteresuje...