Uroczyste Zakończenie Zerówki

Dnia 20.06.2022 roku odbyło się Uroczyste Zakończenie Zerówki. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej przy udziale Pani dyrektor Moniki Halczak – Lewandowskiej, Pani wicedyrektor Agnieszki Gomułki,  nauczycieli i pracowników szkoły oraz rodziców.

Dzieci rozpoczęły występ polonezem, następnie wierszem i piosenką podziękowały za wspólny rok nauki i zabawy. Zatańczyły również polkę oraz zaprezentowały część artystyczną dotyczącą zbliżających się wakacji. Wychowawczyni podziękowała dzieciom za wspólny rok nauki oraz rodzicom  za współpracę i pomoc. Pani Dyrektor również podziękowała rodzicom i gościom.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i nagrody – niespodzianki.

Życzymy, aby wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom  osiągniętych sukcesów i serdecznie  podziękować Rodzicom za zaangażowanie w życie grupy i współpracę ze szkołą.

 

Autor: Manuela Mielke

 

Może i to Cię zainteresuje...