Czwarte zajęcia żeglarskie w Rewie

W czwartek 13 czerwca po raz czwarty w tym roku pływaliśmy po wodach Zatoki Puckiej w Rewie. Niestety w trakcie zajęć pogoda nie była dla nas łaskawa. Tym razem pływanie zostało skrócone, a i tak do brzegu wracaliśmy przemoczeni i trochę zmarznięci, ze względu na deszcz, który złapał nas na wodzie. Poniżej załączamy zdjęcia z czwartego pływania w Yacht Clubie Rewa.

Zapraszamy wszystkich żeglarzy na Drugie Szkolne Regaty w klasie Puck, które rozegrane zostaną w Rewie w środę 20 czerwca od godziny 10.00. Regaty będą okazją do zaprezentowania zdobytych przez nas umiejętności żeglarskich. Najlepsze załogi zostaną wyróżnione przez Dyrektora Szkoły.

Do zobaczenia w Yacht Club Rewa.