Druga edycja programu „Umiem pływać”

W kwietniu 2018 roku startuje ponownie program nauki pływania dla uczniów redzkich szkół pn. „UMIEM PŁYWAĆ”. Uczniowie klasy drugiej naszej szkoły uczestniczyć będą w zajęciach na redzkim basenie. Projekt realizowany jest przez Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” Reda w ramach zadania publicznego zorganizowanego przez Gminę Miasto Reda.

Zajęcia nauki pływania dla naszych uczniów klasy drugiej odbywać się będą w CZWARTKI przed lekcjami. Autokar zabierać będzie dzieci z naszej szkoły o godzinie 8.15. Wejście na basen o godzinie 8.35, rozpoczęcie zajęć zaplanowano na godzinę 9.00. W zajęciach uczestniczyć będziemy razem z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie. Miasto Reda oprócz zajęć na basenie zapewnia także transport autokarem w obie strony.

Apelujemy o sumienne podejście do tych zajęć, zupełnie bezpłatnych dla naszych uczniów, podczas których będzie okazja do udanej zabawy i oczywiście do doskonalenia umiejętności pływackich. Nabycie tej umiejętności wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą i pozwoli na uprawianie kolejnych sportów wodnych, np. żeglarstwa lub kajakarstwa, które zamierzamy realizować w naszej szkole.

Wszystkim uczniom klas drugich życzymy udanych zajęć na pływalni, a organizatorom dziękujemy za starania i prosimy o kontynuowanie programu w kolejnych latach dla następnych dzieci.

Tutaj można zapoznać się z wpisem z ubiegłorocznych zajęć na redzkiej pływalni:

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.