Podsumowanie I semestru

26 STYCZNIA 2018 roku dokonano podsumowania I semestru. Pani wicedyrektor Renata Mejer pogratulowała wszystkim sukcesów w licznych konkursach oraz wysokich wyników w nauce. Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze rezultaty  otrzymali skromne upominki w nagrodę za  zaangażowanie i sumienność. Wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VII , którzy uzyskali średnią powyżej 4,75 i wzorowe sprawowanie. Do tego elitarnego grona zakwalifikowali się:

KLASA I: FILIP KOMOROWSKI, AGATA ADAMCZYK, RADOSŁAW GRABOWSKI

KLASA II: STANISŁAW BARCZYK, JAN JARZEMSKI, TOMASZ POPŁAWSKI, MARTA RYSZEWSKA

KLASA III A: KACPER KLAMANN, ADRIAN UŚCIO

KLASA IIIB: MAREK RYSZEWSKI, ANTONINA PAWLAK, ANTONINA PUCHOWSKA, PAULINA KOMOROWSKA

KLASA IV A: ANNA KOBIELLA, KACPER KOMOROWSKI, MARTYNA WOJEWSKA

KLASA IV B: MICHAŁ GIERAK,  NATALIA RUTKOWSKA

KLASA V: DOMINIKA CZAPP, JULIANNA BILLOT, MARIA ROSENKRANZ

KLASA VI: AGATA DREWA, DARIA BIGOTT, MAGDALENA KLOKA, MAŁGORZATA KLOKA

KLASA VII: KAROLINA KOBIELLA, PAULINA CZAPP

Wszystkim wyróżnionym jeszcze raz gratulujemy!!!

Pani Monika Stanek przedstawiła wyniki KONKURSU ALFIK HUMANISTYCZNY oraz rozdała certyfikaty uczniom, którzy wzięli udział w zajęciach unijnych z języka angielskiego. Natomiast Pani Katarzyna Toruńczak wyróżniła najlepszych matematyków, którzy wzięli udział w ALFIKU MATEMATYCZNYM. Wszyscy uczniowie, którzy brali udział w konkursach otrzymali dyplomy. Następnie Pani pedagog Marzena Kurcińska przypomniała zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy miłego wypoczynku i ciekawego spędzenia wolnego czasu, a także wielu sukcesów w II semestrze. Mamy nadzieję, że na koniec roku wyróżnimy jeszcze większą liczbę uczniów.