W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów

Z radością informujemy Państwa o podjętych działaniach dla poprawy bezpieczeństwa naszych dzieci podczas przechodzenia przez ulicę Rekowską w obrębie skrzyżowań z ulicami Długą i Podleśną. Propozycja naszej szkoły przygotowania i złożenia wniosku spotkała się z przychylnością Miasta Redy. Wniosek obejmujący wyniesienie dwóch przejść dla pieszych w postaci progów płytowych wraz z wykonaniem oznakowania pionowego i poziomego został złożony w ramach Programu „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY” i oczekuje na ocenę i przyznanie dofinansowania w wysokości 32.000zł.

Trzymamy kciuki za powodzenie naszego wniosku. Jesteśmy przekonani, że realizacja zaproponowanego przedsięwzięcia, ograniczy prędkość pojazdów na ulicy Rekowskiej, zwróci uwagę kierowców na bliskość szkoły i konieczność zachowania szczególnej ostrożności w obrębie wyniesionych przejść dla pieszych.

Pełen artykuł „W trosce o bezpieczeństwo” – express powiatu wejherowskiego – 15 września 2017 roku dostępny tutaj

Może i to Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.