Konsultacje

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie
ze względów organizacyjnych proszę o wcześniejsze umawianie się na konsultacje z nauczycielem za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus lub telefonicznie.

Imię i nazwisko Dzień tygodnia Godzina
1.        Barbarewicz Dorota 1 i 3 poniedziałek miesiąca

2 i 4 poniedziałek miesiąca

12:50 – 13:50

 

10:00 – 11:00

2.        Czarnowski Marek poniedziałek 13:00 – 14:00
3.        Dawidowska Celina czwartek 14.00-15.00
4.        Felska-Barczyk Kamila czwartek 15.45-16.45
5.        Formella Marlena poniedziałek 14.30 – 15.30
6.        Gałka Grażyna piątek 13.55 – 14.55
7.        Gomułka Agnieszka  środa 15:00 – 16:00
8.        Groenwald Lidia piątek

(salki katech.)

14.50 – 15.50
9.        Grubba-Włodarska Bożena środa 14.00 – 15.00
10.    Hajkowicz Agnieszka środa 12.15 – 13.15
11.    Halczak – Lewandowska Monika wtorek 15.00 – 16.00
12.    Janke Anna  poniedziałek 15.30 – 16.30
13.    Juzala Zuzanna
14.    Kaszuba Agnieszka Środa 13:00-14:00
15.    Kiper Emilia poniedziałek  13.00-14.00
16.    Lewandowska Renata czwartek 10.15 – 11.15
17.    Makowska Romualda  1 i 3 poniedziałek i wtorek miesiąca

2 i 4 piątek miesiąca

10.20 – 10.50

 

11.50 – 12.50

18.    Matukiewicz Magdalena 2 i 4 wtorek miesiąca 7.00 – 8.00
19.    Mejer Renata środa 14.50 – 15.50
20.    Mielke Manuela czwartek 8.00 – 9.00
21.   Murszewska Magdalena środa 11.00 – 12.00
22.   Myczkowska Magdalena poniedziałek 7.30 – 8.30
23.   Naczk Agnieszka  środa 10.00-11.00
24.   Nosewicz Marcin piątek 12.15-13.00
25.   Orzechowska Katarzyna  środa 9.10-10.10
26.   Paczyńska Iwona środa 14.00 – 15.00
27.   Paszowska Bogusława  środa 8.00 – 9.00
28.   Polaszek Magdalena piątek 8.00 – 9.00
29.   Ronowicz Sylwia
30.   Samorajczyk Joanna środa 14.00 – 15.00
31.   Smardzewska Marta  1 i 3 wtorek miesiąca

2 i 4 wtorek miesiąca

12.00 – 13.00

 

10.30 – 11.30

32.   Soitz Joanna poniedziałek

(salka katech.)

10.10 -11.10
33.   Stanek Monika piątek 13.00-14.00
34.   Stępniewska Irena  piątek 8.20-9.20
35.   Szulc-Przybył Marta czwartek 14.00 – 15.00
36.   Wądołowska Magdalena środa  10.30-11.30

(co drugi tydzień)

12.00 – 13.00

37.   Zorn Agata poniedziałek 15.00 – 16.00