Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Poetycko-Prozatorskiego pt.:  „Miłość, Przyjaźń, Dobro”

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Luzinie po raz kolejny była organizatorem Wojewódzkiego Konkursu Poetycko-Prozatorskiego pt.:  „Miłość, Przyjaźń, Dobro”.  Prace konkursowe oceniało jury złożone z osób profesjonalnie zajmujących się literaturą.  Członkowie jury docenili literacki talent naszej uczennicy, Ani Kobiella z klasy 7 a, przyznając jej drugie miejsce w kategorii: proza za opowiadanie „Niewidzialne tatuaże”.  Warto przypomnieć, iż jest to już kolejny tegoroczny sukces Ani, która zdobyła także wyróżnienie w Pomorskim Konkursie Plastyczno-Literackim „Gwiazdka tuż, tuż”.  Gratulujemy talentu i literackiego zacięcia! Zachęcamy również wszystkich uczniów naszej szkoły do przeczytania opowiadania „Niewidzialne tatuaże”.

Autor: Monika Stanek

Może i to Cię zainteresuje...