Kartka dla medyka

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych, Wolontariusze SP 5 przygotowali wspaniałe kartki z życzeniami. Dzięki pomocy Pani Stankiewicz, która zajmuje się wolontariatem w Szpitalu Specjalistycznym im. Floriana Ceynowy w Wejherowie kartki trafiły do personelu oraz medyków z oddziału, na którym znajdują się pacjenci chorzy na covid – 19.

Kartki sprawiły Paniom Pielęgniarkom wiele radości. W tym szczególnym czasie warto pamiętać o medykach oraz osobach, które każdego dnia ciężko pracują, szczególnie na oddziale, na którym znajdują się chorzy na koronawirusa. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić choć odrobinę radości wspaniałym osobom, które każdego dnia walczą z pandemią.

Podziękowania dla Szkoły oraz grupy naszych Wolontariuszy w najbliższym czasie ukażą się na stronie szpitala: https://www.facebook.com/szpitalwejherowo.

Korzystając z okazji Wolontariusze pragną złożyć Państwu życzenia: przede wszystkim dużo odpoczynku i zdrowia – to ono jest teraz najważniejsze!

Wszystkiego dobrego!

Wolontariusze SP 5

Autor wpisu: Marta Szulc

Może i to Cię zainteresuje...