Podsumowanie akcji na rzecz bezdomnych zwierząt

Szanowni Państwo, Uczniowie, Nauczyciele!

Serdecznie dziękujemy za liczny udział w zbiórce na rzecz bezdomnych zwierząt, która trwała od dnia 06.10.2020 do 30.10.2020. Dzięki wsparciu udało się nam zebrać bardzo dużą ilość mokrej oraz suchej karmy dla psów i kotów. Szczególne podziękowania od Pracowników schroniska za koce oraz posłania, które są szczególnie potrzebne w nachodzącym zimowym czasie.

Akcja zakończyła się sporym sukcesem. Pracownicy wystawili specjalne podziękowanie dla naszej Szkoły za organizację zbiórki oraz wspomnieli o naszej zbiórce na swojej stronie w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/schronisko.dabrowka/photos/pcb.3420377004684573/3420376694684604  Oby każda kolejna akcja na rzecz słabszych oraz potrzebujących była tak liczna jak ta.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy tak aktywnie wsparli naszą akcje. Zwierzęta szczególnie teraz w dobie pandemii potrzebują naszej pomocy.

Wolontariusze SP 5

Autor: Marta Szulc