Akcje nadzorowane przez Szkolne Koło Wolontariatu

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli do wzięcia udziału w zbiórce nakrętek na rzecz małego Emila. Chłopczyk urodził się z wodogłowiem oraz agenezją ciałka modzelowatego. Potrzebuje rehabilitacji oraz leczenia, które jest bardzo kosztowne. Nakrętki pomagają rodzicom Emila pokrywać koszty codziennych zabiegów. Więcej o dzielnym Emilu można dowiedzieć się za pośrednictwem strony: https://www.facebook.com/DzielnyMisEmis/

Zbieranie nakrętek nie wymaga dużego wysiłku ani nakładu pieniędzy. Każdy z nas może wspomóc Emila w jego codziennej rehabilitacji. Pojemnik na nakrętki ustawiony zostanie w szkole. Zbieramy nakrętki na bieżąco. Akcję będziemy prowadzić tak długo jak długo zbierać będą Państwo nakrętki.

Ponadto zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli do wzięcia udziału w akcji: Ile waży święty Mikołaj? Zbieramy bilon – im więcej tym lepiej. Akcja ma na celu wsparcie wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Zbiórka bilonu odbędzie się
5 listopada. Serdecznie zapraszamy!

Wolontariusze SP 5

Autor: Marta Szulc

Może i to Cię zainteresuje...