Informacje o Pomorskim Programie Edukacji Morskiej

Dnia 6 kwietnia 2020 r. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli  w Słupsku zorganizowano  zdalne szkolenie sieci szkolnych animatorów edukacji morskiej PPEM. Naszą szkołę reprezentowała Pani Katarzyna Orzechowska. Animatorzy rozmawiali o działaniach jakie podejmują w swoich placówkach,  o zdalnych możliwościach prowadzenia edukacji morskiej, aktualnych marynistycznych konkursach online. Wymienili się również  doświadczeniami na temat organizacji, prowadzenia  zdalnych zajęć z uczniami i sposobach radzenia sobie w tym trudnym czasie. Przekazane zostały informacje dotyczące certyfikacji i zmiany terminu  konkursu dla  nauczycieli na scenariusz ,,Zajęcia na fali’’ czy folderu promującego nasze walory żeglarskie.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania strony PPEM na której można znaleźć  wiele ciekawych  artykułów związanych z edukacją morską, konkursy, relacje animatorów, spotkania z ciekawymi ludźmi i wydarzenia http://www.edukacjamorska.odn.slupsk.pl/ .

Ahoj!

Animator PPEM: Katarzyna Orzechowska

Może i to Cię zainteresuje...