KOLEJNY SUKCES RECYTATORSKI NASZYCH UCZNIÓW

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wykazali się talentem recytatorskim. Powiatowy Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Wejherowie okazał się dla nas szczęśliwy. Naszą placówkę godnie reprezentowali Sandra Chanas oraz Filip Komorowski. Jak przystało na konkurs tej rangi, konkurencja była olbrzymia. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom recytacji i losy zwycięzcy ważyły się do ostatniej chwili, jednak wyniki okazały się korzystne dla Filipa , który recytując wiersz Witolda Zechentera pt. : „W lesie koło Piaśnicy” wywalczył pierwsze miejsce.

Gratulujemy Filipowi i Sandrze, gdyż uczestnictwo w tej rangi imprezie jest olbrzymim wyróżnieniem. Oboje uczą się w klasie siódmej, do konkursu przygotowywali się pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego Pani Renaty Mejer. Dziękujemy także Pani Agnieszce Komorowskiej za pomoc oraz wsparcie i opiekę podczas trwania konkursu, a także relacje filmowe i zdjęcia.

 

Tekst: Renata Mejer

Zdjęcia i filmy: Agnieszka Komorowska

Może i to Cię zainteresuje...