Dziękujemy Wolontariuszom!

W tym roku szkolnym Wolontariat SP 5 przeprowadził ponad trzydzieści różnorodnych działań.  Poszerzaliśmy świadomość ekologiczną w klasach I – II. Przygotowaliśmy Kiermasz wypieków, dzięki któremu zebraliśmy liczne środki na wsparcie Pomorskiego Hospicjum Dziecięcego. Pomagaliśmy przy organizacji kiermaszy, zakupiliśmy sprzęt medyczny na potrzeby oddziału pediatrii wejherowskiego Szpitala Specjalistycznego.

Był to pracowity rok, a dla niektórych cztery lata. Pożegnaliśmy naszych cudownych Wolontariuszy z klasy ósmej. Będziemy tęsknić za tak wspaniałą młodzieżą, która z pasją i determinacją podejmowała działania na rzecz drugiego człowieka i zwierzęcia.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców – w szczególności przewodniczącej Pani Marii Kiedrowskiej, która wsparła Wolontariat i przekazała nam środki na zakup bonów do Empiku dla naszych uczniów.

Kochani dziękujemy za waszą wspaniałą pracę i z niecierpliwością oczekujemy kolejnych cudownych akcji.

Koordynatorki: Marta Szulc – Przybył i Irena Stępniewska

Może i to Cię zainteresuje...