Zaproszenie na spotkanie organizacyjne dla rodziców przedszkolaków

Drodzy Rodzice!

Informacja kierowana jest do Rodziców dzieci przedszkolnych – 4, 5 i 6 latków, które zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 5 w Redzie w roku szkolnym 2023/2024.

Serdecznie zapraszam na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 16.00. Na spotkaniu zostaną Państwu przedstawione zasady funkcjonowania oddziału, rozliczenia pobytu dzieci, zapoznanie wychowawców oraz pomocy nauczyciela, zwiedzanie szkoły.

W roku szkolnym 2023/2024 edukacja przedszkolna będzie realizowana w trzech oddziałach:

  • 4,5 latki
  • 6 latki
  • 6 latki

Wszystkie oddziały są 10,5 godzinne pracujące w godzinach: 6.30 – 17.00.

Obowiązuje obligatoryjne wykupienie całodniowego wyżywienia w kwocie 14 złotych, na które składa się: śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek. (Firma Cateringowa PHU „JAKS” Cienko i Grubo Grażyna Korcz)

W oddziale dzieci 4,5 letnich obowiązuje opłata za korzystanie z wychowania przedszkolnego powyżej darmowych 5 godzin nauki w wysokości 1,30 złotych za każdą rozpoczętą godzinę faktycznego pobytu dziecka w oddziale przedszkolnym na postawie Uchwały Rady Miejskiej w Redzie nr LXIII601/2023.

Wyprawka dla przedszkolaka 4/5 – letniego – Tutaj

Wyprawka dla przedszkolaka 6 – letniegoTutaj

Proszę rodziców o nie kupowanie podręczników we własnym zakresie. Pakiety zostaną zamówione przez wychowawców bezpośrednio u przedstawiciela wydawnictwa z możliwością zakupu w placówce. Taki sposób postępowania zdejmuje z Państwa trud poszukiwania książek w księgarniach i przyczyni się do sprawnego wyposażenia każdego ucznia w niezbędny zestaw podręczników.

Liczę na Państwa obecność 🙂

Do zobaczenia

Monika Halczak – Lewandowska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Drzeżdżona w Redzie

Może i to Cię zainteresuje...