Dzień Dziecka w SP 5

Pierwszy czerwca to wyjątkowy czas dla każdego ucznia. Właśnie wtedy obchodzimy Dzień Dziecka. Z tej okazji składamy mniejszym i większym najserdeczniejsze życzenia:

Dla najwspanialszych dzieci na świecie – życzenia pełne uśmiechu, miłości i szalonych zabaw!

Niech każdy Wasz dzień będzie jak bajka, w której spełnią się wszystkie Wasze marzenia.

Sto lat szczęścia, zdrowia i sukcesów!

Od rana w naszej szkole celebrowaliśmy ten wyjątkowy dzień.  Samorząd Uczniowski przygotował dla każdej klasy słodki poczęstunek w postaci cukierków. Rada Rodziców natomiast, przygotowała dla wszystkich uczniów przepyszne lody. Dzieci były zachwycone słodkimi podarunkami 🙂 Słodkości nie zabrakło także dla nieco większych – nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Jeszcze raz wszystkim cudownym dzieciom życzymy wszystkiego co najlepsze!

Autor: M. Szulc – Przybył

Zdjęcia: M. Halczak – Lewandowska, Renata Mejer