SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI WISŁAWY SZYMBORSKIEJ

Uczniowie klasy szóstej godnie reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Wisławy Szymborskiej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2
w Redzie. Zaszczytne I miejsce w kategorii klas IV-VI zajął Filip Komorowski, natomiast równie ważne III miejsce zajęła Sandra Chanas. Filip recytował wiersz „Miłość szczęśliwa”, a Sandra utwór pt.: „Kot w pustym mieszkaniu”. Należy dodać , że konkurencja była naprawdę ogromna, jednak dwie spośród trzech lokat przypadły uczniom naszej szkoły. Na uwagę zasługuje niecodzienna formuła konkursu, która dopuszczała gesty sceniczne oraz charakteryzację, co dodatkowo uatrakcyjniło rywalizację, a nasi przedstawiciele podeszli do swego występu ogromnym zaangażowaniem i zadbali o każdy szczegół. Serdecznie gratulujemy dla uczniom i życzymy dalszych sukcesów. Recytatorów do występu przygotowała nauczycielka języka polskiego mgr Renata Mejer.

Autor: Renata Mejer