PHOTONY POMAGAJĄ ZADBAĆ O RELACJE W KLASIE

W Tygodniu Dobrych Relacji odbyły się zajęcia w klasie ósmej,  piątej A oraz siódmej . Pani Renata Mejer na lekcji języka polskiego zorganizowała zajęcia, które miały na celu poprawę  relacji
w klasie. Tematem lekcji i hasłem przewodnim było: NAPISZ COŚ MIŁEGO. Zadaniem uczniów było napisanie miłego liściku do koleżanki lub kolegi z klasy i przekazanie go adresatowi poprzez robota PHOTON (szkoła otrzymała 9 robotów w ramach programu rządowego LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI). Relaksacyjny nastrój  zajęć dodatkowo został wzmocniony piękną muzyką.  Wiadomo przecież, że „Muzyka łagodzi obyczaje”. Było ciekawie, miło, sympatycznie i nowocześnie. Najważniejsze jednak, że atmosfera była pełna przyjaźni i empatii. Relacje międzyludzkie są niezwykle ważne, szczególnie teraz w dobie pandemii i wojny na Ukrainie należy o nie dbać każdego dnia.

Autor tekstu i multimediów: Renata Mejer