PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

Czas egzaminów zbliża się nieubłaganie. Aby ułatwić ósmoklasistom powtórki z języka angielskiego, a jednocześnie wdrożyć ich w zadania typu egzaminacyjnego i utrwalić zdobytą już wiedzę, rozpoczęliśmy wyzwanie

„Egzamin ósmoklasisty – spring revision”.

Wyzwanie zostało zaplanowane na okres Wielkiego Postu, z pominięciem sobót i niedziel. Każdego dnia tygodnia na tablicy znajdującej się na szkolnym holu pojawiają się trzy przykłady zadań otwartych, które uczniowie muszą rozwiązać. Aby mogli zweryfikować poprawność wykonywanych zadań, kolejnego dnia , oprócz nowego zestawu przykładów, pojawia się klucz odpowiedzi z dnia poprzedniego.

Systematyczna praca naszych ósmoklasistów na pewno przyniesie efekty, trzymamy kciuki za owocne przygotowania do egzaminu!

Autor: Monika Stanek