Sukcesy uczniów klasy I w Miejskim Konkursie Bożonarodzeniowym

Dnia 16.12.2021r. komisja konkursowa oceniła prace nadesłane na XXVI Miejski Konkurs Bożonarodzeniowy, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 i Fabrykę Kultury w Redzie. Uczniowie klas I-III wykonywali prace plastyczne na temat „Moje rodzinne święta” techniką collage. W tej kategorii wpłynęło 27 prac, z czego 7 z nich zostało wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Prace trzech uczennic z klasy I zostały wysoko ocenione przez jury. Antonina Łaga zajęła drugie miejsce, natomiast Liliana Bojke i Agata Kreft uzyskały wyróżnienie.

W związku z sytuacją epidemiczną nie odbyło się oficjalne wręczenie nagród. Laureaci odebrali nagrody indywidualnie w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3 im. w Redzie.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Joanna Soitz

Może i to Cię zainteresuje...