Jasełka w oddziale przedszkolnym

       Dnia 20 grudnia 2021 roku dzieci z oddziału przedszkolnego przedstawiły Jasełka dla zaproszonych gości. Dziękujemy mamie Adriana, która cały występ nagrała, dzięki czemu rodzice uczniów mogli zobaczyć występ swoich dzieci. Serdeczne podziękowania za udział w występie i oprawę muzyczną składamy panom Markowi i Januszowi.    

      Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. 

        Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie, trzej królowie oraz dzieci, które przyniosły Dzieciątku dary. 

         Poniżej link do występu uczniów z oddziału przedszkolnego:

https://drive.google.com/file/d/1PhYtGTGcgw0bBH7evlSznQoORtXJ-m5e/view 

 

Autor: Manuela Mielke

Może i to Cię zainteresuje...