Odwiedziny Niezwykłego Gościa

Z okazji Mikołajek, w naszej szkole pojawił się niezwykły gość – mianowicie św. Mikołaj. A tę zaszczytną rolę odegrał nikt inny, jak nasz serdeczny Burmistrz Łukasz Kamiński. Pojawił się w asyście swoich niezłomnych pomocników z Urzędu Miasta, a mianowicie Pana Piotra Grzymkowskiego oraz Pana Leszka Hebla, który w drugiej części dnia godnie zastąpił Burmistrza wcielając się w Mikołajową postać. Nasi honorowi goście wraz z Dyrekcją oraz przewodniczącą Rady Rodziców Panią Marią Kiedrowską, sprawili dzieciom tego dnia ogromną przyjemność, odwiedzając ich w swoich klasach oraz rozdając czekoladowe miniatury św. Mikołaja. Dzieci podrywały się z ławek na dźwięk dzwonków Mikołaja, które wybrzmiewały na szkolnym korytarzu. Radości było co niemiara! Najmocniej odczuwalne to było wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły, tj. przedszkolaków. Chyba spodziewały się tej najważniejszej w roku wizyty, gdyż z laurkami w rękach oraz piękną piosenką na ustach powitały św. Mikołaja.

Nasi goście wręczyli także ogromną torbę wypełnioną grami i puzzlami świetlicy szkolnej, za co serdecznie dziękujemy. Zapewne miło wypełnią czas wolny dzieciom.

Wszyscy pracownicy naszej szkolnej społeczności zasłużyli tego dnia na miły, słodki akcent w postaci ciast, aromat których podczas  porannego wypiekania roznosił się apetycznie po wszystkich zakamarkach szkoły.  Tego dnia nikt nie dostał rózgi, ale to chyba wiadome ? To był naprawdę miły dzień.

Do zobaczenia ponownie w przyszłym roku św. Mikołaju! Dziękujemy!

Autor: Monika Halczak – Lewandowska