Dzień dyni

W środę 27 października w naszej szkole odbył się Dzień Dyni. Na holu zorganizowana została piękna, jesienna wystawa oparta na dyniach, tych zwyczajnych, olbrzymich, a także dekoracyjnych. Uczniowie tego dnia także ubrali się na kolor pomarańczowy.

Też tego dnia zostały wyłonione klasy, które wygrały konkurs na najbardziej pomysłową dynię oraz największą ilość ubranych uczniów w każdych z klas na kolor pomarańczowy.

Samorząd uczniowski chciałby podziękować wszystkim klasom za zaangażowanie, za przepiękne i oryginalne dynie i dodać, że wybór nie był łatwy.

Jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce za najładniejszą dynię oraz 100% frekwencji w ubiorze na kolor pomarańczowy zdobywa klasa IV A, drugie miejsce zdobywa klasa VIII A , trzecie miejsce zajmuje klasa IV B oraz wyróżnienie dostaje klasa VI A .

Wygrane klasy, czyli IV A, VIII A, IV B oraz VI A wybierają jeden dzień, w którym nie mogą być odpytywani przez nauczycieli oraz nie mogą mieć niezapowiedzianej kartkówki.

GRATULUJEMY!!!!!!!!

 

Autor: Joanna Samorajczyk

Może i to Cię zainteresuje...