Mamy wyróżnienie w konkursie „Zajęcia na fali”!

W 2019 nasza szkoła wzięła udział w Konkursie „Zajęcia na fali”, który adresowany  był do nauczycieli województwa pomorskiego w ramach Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku we współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Gdańsku, Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Słupsku, Yacht Clubem w Rewie, Pomorskim Związkiem Żeglarskim. Celem konkursu było  propagowanie tematyki związanej z szeroko rozumianą edukacją morską.

27 stycznia 2021 podczas uroczystej Gali wręczenia Certyfikatów Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród laureatom konkursu „Zajęcia na fali”. Spotkanie odbyło się online. Wyróżnione zostały zajęcia matematyki przeprowadzone w naszej szkole przez Panią Katarzynę Toruńczak, które odbyły się w grudniu 2019 roku. Była to lekcja otwarta w klasie siódmej o tematyce morskiej: „Matematyczny escaperoom – żeglując po morzach i oceanach w poszukiwaniu skarbu”. Dołączamy się do gratulacji, które zwycięzcom złożył Pan Józef Sarnowski Członek Zarządu Województwa Pomorskiego.

Autor: Agnieszka Kaszuba

Może i to Cię zainteresuje...