Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja, przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla dzieci to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w czwartek, 4 lutego 2021r., kiedy w naszym oddziale przedszkolnym odbył się bal pod hasłem „Zgadnij kim jestem?”.  Pojawiły się między innymi, myszki, biedronki, policjanci. Oprócz nich nie zabrakło księżniczek, czarownic i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Dzieci świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło również konkursów, w których przedszkolaki chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem, oraz smakołyków zapewnionych przez rodziców.

Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Zobacz zdjęcia.

Autor: Anna Dumańska

Może i to Cię zainteresuje...