Od poniedziałku 18 stycznia 2021 zajęcie stacjonarne dla klas 0-3

Od 18 stycznia 2021 r. do szkoły wracają uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I-III naszej szkoły. Zajęcie w klasach starszych odbywać się będą nadal zdalnie.

Nauka w klasach 0-3 będzie odbywała się stacjonarnie. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom szkoła stosuje  wytyczne MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu sanitarnego dla tych klas. Zajęcia lekcyjne odbywać się będą zgodnie z planem lekcji, który obowiązywał przed przejściem klas 1-3 na nauczanie zdalne.

Przydział sal:

Oddział Sala lekcyjna
przedszkolny 2
2A 3
2B 6
3A 22
3B 5

W oddziale przedszkolnym zajęcia będą realizowane zgodnie z harmonogramem tymczasowym, tj. będą się zaczynały codziennie o godz. 8.00, a kończyć się będą we wtorek, czwartek i piątek o godzinie 13.00, zaś w w poniedziałek i środę o 13.30.

Uczniowie z orzeczeniami poradni realizować będą zajęcia dodatkowe na terenie szkoły. Nauczyciele wspomagający i specjaliści szkolni pracować będą również z uczniami w szkole.

Świetlica szkolna funkcjonować będzie od godziny 6.40 do 17.00.

View Fullscreen