Wyniki konkursu plastycznego „Choinka moich marzeń”

W  miesiącu grudniu odbył się w naszej szkole dla klas 0- III konkurs plastyczny pt. „Choinka moich marzeń”. Celem konkursu było kształtowanie aktywnej i twórczej postawy wobec sztuki plastycznej, rozwijanie talentów, podtrzymywanie tradycji kulturowej związanej z tradycjami okresu Świąt Bożego Narodzenia.

Nadesłane prace oceniała komisja w składzie: pani Anna Chojnacka, pani Joanna Soitz i pani Alicja Stryjakiewicz. Komisja brała pod uwagę zgodność pracy z tematem, kreatywność, dobór technik i środków plastycznych, walory estetyczne, samodzielność wykonania pracy oraz indywidualne możliwości uczniów.

View Fullscreen

Wyróżnienia otrzymali uczniowie: Malwina Domarus kl. 1a, Hubert Bizewski kl. 2b, Oliwia Fedurek kl. 3a, Anna Barczyk kl. 2b, Gracjan Domarus kl. 3b.

III miejsce zdobyli  Brajan Grzenkowicz kl. 2a  i  Franciszek Janzen kl. 1a, II miejsce otrzymał  Maciej Wojewski kl. 2a, I miejsce przyznano  Nadii Owczarzak kl. 3b.

View Fullscreen

Gratulujemy laureatom i bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, poświęcony sztuce czas, ciekawe pomysły i świąteczne marzenia.

Przesyłamy serdeczne życzenia z okazji Świat Bożego Narodzenia, dużo radości, zdrowia, uśmiechu i szczęśliwego Nowego Roku 2021.

Organizatorzy konkursu: Joanna Soitz, Anna Chojnacka, Alicja Stryjakiewicz.

Może i to Cię zainteresuje...