WESOŁĄ NOWINĘ BRACIA SŁUCHAJCIE

Szkoła Podstawowa nr 5 w Redzie w związku z trwającą w roku 2020 pandemią koronawirusa i związaną z nią nauką na odległość i rozłąką postanowiła przygotować w okresie przygotowań przedświątecznych najbardziej wesołą z polskich kolęd „Wesołą Nowinę”. W nagraniu tej kolędy licznie uczestniczyli nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni szkoły. Pomimo okresu pandemii udało się wspólnie stworzyć kolędę niespodziankę, którą dedykujemy dla wszystkich odbiorców, w szczególności dla uczniów, członków ich rodzin, mieszkańców Redy i pracowników naszej szkoły. Wszystkim nauczycielom, pracownikom i najmłodszym dzieciom przebywającym w szkole bardzo dziękujemy za udział we wspólnym kolędowaniu. Niechaj płynąca poprzez Internet „Wesoła Nowina” przybliża nas do siebie i przełamie ten trudny okres światowej pandemii. Wszystkim odbiorcom, życzymy zdrowia, radości i wielu łask Bożych w okresie Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2021. Życzymy także udanego wypoczynku w trakcie nadchodzących ferii i szybkiego powrotu po feriach do Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie.

Wszystkich Państwa, zapraszamy do obejrzenia kolędy „Wesołą Nowinę Bracia Słuchajcie”:

Może i to Cię zainteresuje...