Rozstrzygnięcie konkursu „Latarnia”

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki konkursu plastycznego „Latarnia” organizowanego w ramach edukacji morskiej. Cieszymy się niezmiernie, iż  wpłynęło tak dużo niezwykle interesujących prac. Jury w składzie:  wicedyrektor Katarzyna Orzechowska, Joanna Samorajczyk oraz Agnieszka Kaszuba wybrało najciekawsze prace. Wybór był bardzo trudny, wszystkie prace były  pomysłowe i wykonane starannie. Uczniowie wykorzystali różne techniki a  nadesłane prace zachwyciły Jury, jednak trzeba było dokonać wyboru.

Zwycięzcy:

Kategoria klas 0 – III

I miejsce – Zuzanna Reszke kl. IIIa

II miejsce  – Anastazja Holczenko kl. II a

III miejsce – Agnieszka Kobiella II b

Kategoria klas IV – VIII

I miejsce – Rozalia Reszke kl. V

II miejsce – Anna Kobiella kl. VII

III miejsce – Paulina Komorowska kl. VI

Jury postanowiło przyznać również wyróżnienia: Agacie Kohnke z kl. VI,  Mai Kluck z kl. IV oraz Nikodemowi Czaja z kl. VI.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie a laureatom gratulujemy !

Nagrody będą wręczone po powrocie do szkoły.

Zobacz prace plastyczne

Autor: Agnieszka Kaszuba

Może i to Cię zainteresuje...