Kartki dla osamotnionych

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Szkolne Koło Wolontariatu wraz z innymi uczniami przygotowali świąteczne kartki dla osób z Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie oraz Domu Seniora. W trudnym czasie pandemii kiedy nie zawsze można odwiedzić swoich bliskich drobne gesty potrafią wywołać radość na twarzach podopiecznych domów pomocy. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Szczególne podziękowania składają pracownicy Domu Pomocy Społecznej według których tak drobne gesty mają ogromne znaczenie dla mieszkańców – zwłaszcza tych, którzy są samotni.

Z okazji nadchodzących Świąt Wolontariusze pragną złożyć wszystkim życzenia: zdrowia, radości oraz pomyślności w Nowym 2021 Roku.

Wolontariusze SP5

Zobacz kartki

Autor: Marta Szulc

Może i to Cię zainteresuje...