Konkurs plastyczny „Latarnia”

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w plastycznym konkursie „Latarnia” organizowanym w ramach koła edukacji morskiej „Latarnik”.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać samodzielnie pracę plastyczną przedstawiającą latarnię morską – techniką dowolną. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasa 0-III oraz klas IV–VIII. Z uwagi na pracę zdalną zdjęcie wykonanej pracy plastycznej proszę przesłać na adres  e-mailowy (podany w regulaminie konkursu) do 18 grudnia 2020 r. Wyniki zostaną ogłoszone 22 grudnia 2020 r. Nazwiska laureatów pojawią się na stronie internetowej naszej szkoły a nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Wszystkich uczniów zachęcamy do udziału, a uczestnikom życzymy powodzenia !

Autor: Agnieszka Kaszuba

View Fullscreen

Może i to Cię zainteresuje...