Wręczenie nagród w konkursie „Małe dzieci nie chcą śmieci”

 

W dniu 15 września 2020r. zawitali do nas niezwykli goście: Pan Tadeusz Wiśniewski – Prezes Komunalnego Związku Gmin „Dolina Redy i Chylonki” wraz z delegacją. Powodem tej niecodziennej wizyty był sukces naszych uczniów w konkursie „Małe dzieci nie chcą śmieci” pt. „W krainie Odpadocji”. Laureatami konkursu zostali: Jan Rathnau z klasy II, który zajął drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych oraz Maja Kluck, uczennica klasy IV, która zajęła trzecie miejsce. Pan Prezes przybył do nas osobiście, aby w uroczysty sposób wręczyć cenne nagrody naszym uczniom oraz złożyć im najserdeczniejsze gratulacje. Pani Dyrektor Anna Milewska serdecznie powitała gościa i podziękowała za współpracę w dbałości o nasze środowisko oraz wyraziła radość i dumę z naszych uczniów. My także gratulujemy im wzorcowej ekologicznej postawy, cieszymy się z tego sukcesu  i życzymy kolejnych.

Zdjęcia dostępne są tutaj.

Autor: Agnieszka Kaszuba

Może i to Cię zainteresuje...