Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 5 odbędzie się we wtorek 1 września 2020 roku:

– o godzinie 8.00 dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej,

– o godzinie 8.30 dla uczniów klas drugich i trzecich,

– o godzinie 10.00 dla uczniów z klasy czwartej, piątej i szóstej,

– o godzinie 10.30 dla uczniów klas siódmych i ósmych.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego ze względu na sytuację epidemiologiczną będzie miało mniej uroczysty charakter niż w latach ubiegłych. W związku z obecną sytuacją bardzo prosimy o przybycie dzieci tylko z jednym opiekunem lub samodzielnie. Przypominamy o koniecznym zachowaniu środków bezpieczeństwa: założeniu maseczki zakrywającej nos i usta, dezynfekcji rąk, przestrzeganiu dystansu społecznego wynoszącego minimum 2 m od innych osób. Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na odpowiednią godzinę, bez zbytniego wyprzedzania terminu. Informujemy także, iż o godzinie 9.00 zaplanowana jest Msza święta w kościele.

Może i to Cię zainteresuje...