Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

26 czerwca 2020 roku odbyło się w naszej szkole skromne, ale pełne emocji zakończenie roku szkolnego. Ze względu na reżim sanitarny nie było tradycyjnego, wspólnego zakończenia. Rozdanie świadectw odbyło się  na placu szkolnym oddzielnie dla poszczególnych klas z udziałem tylko wychowawców i dyrekcji szkoły. Pożegnanie 17 tegorocznych Absolwentów było ostatnim i najważniejszym punktem dzisiejszych wydarzeń. Życzymy Absolwentom przyjęcia do upragnionych szkół i zapraszamy w nasze mury, gdzie zawsze będą mile widziani. Na pamiątkę nauki w naszej szkole sporządziliśmy tablo Absolwentów roku szkolnego 2019/2020, które przekazaliśmy Im na pamiątkę i wywiesiliśmy je na szkolnym holu. To już drugie tablo absolwentów – ósmoklasistów Szkoły Podstawowej nr 5 w Redzie, które budzić będzie miłe wspomnienia przy każdej wizycie w szkole, a może kiedyś będzie rodzinnie oglądane przez kolejne pokolenia naszych uczniów.

Wszystkim uczniom życzymy wypoczynku oraz bezpiecznych i udanych wakacji.

Zobacz zdjęcia z zakończenia roku szkolnego w klasach młodszych

Zobacz filmik z podziękowaniem dla uczniów za pracę w roku szkolnym

Może i to Cię zainteresuje...