Sukces w XXXVII Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Polskiej

10 marca 2020 roku w Powiatowym Zespole Szkół w Redzie odbyły się miejskie eliminacje Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej, podczas których przedstawiciele redzkich szkół zaprezentowali interpretacje polskich utworów poetyckich. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro uczniów: Nadia Owczarzak, Karina Wieczorek, Liwia Wodzianicka, Kacper Komorowski, Dominika Czapp, Maria Rosenkranz.

Uczestnicy konkursu byli oceniani w trzech kategoriach: klasy I-III, IV-VI i VII-VIII szkoły podstawowej. Miło nam poinformować, iż w kategorii klas I-III trzecie miejsce zajęła Karina Wieczorek z klasy II B za recytację wierszy Agnieszki Frączek „Miss Stonoga” i Doroty Gellner „Sprzątanie”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a Karinie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zobacz zdjęcia.

Autor: Joanna Soitz

Może i to Cię zainteresuje...