Drugie pływanie Rewa 2020

Dnia 15 czerwca odbyły się już drugie praktyczne zajęcia w Yacht Club Rewa realizowane w ramach programu ,,Redzka Piątka pływa na piątkę”. Pomimo czarnych chmur na niebie i delikatnego deszczyku bawiliśmy się doskonale. Dzisiejsze pływanie pozwoliło zdobyć nowe doświadczenia  pod czujnym okiem naszych sterników i wsparciu  opiekunów. Rozwijaliśmy swoje pasje, wykonywaliśmy udane zwroty  z wielką siłą  trzymając  szoty. Podziwialiśmy morskie fale, brzegi  i  plaże, faunę i florę zdając sobie sprawę jak piękny otacza nas świat. Uśmiech  i radość towarzyszyły nam  niezmiennie. Na zakończenie zaświeciło nawet słońce. Łapiemy przysłowiowy wiatr żagle i „Ahoj” do zobaczenia niebawem.

Zdjęcia dostępne są tutaj.

Autor: Katarzyna Orzechowska

 

Może i to Cię zainteresuje...