Klub Edukacji Morskiej „LATARNIK”

Działalność klubu edukacji morskiej ,,Latarnik” uczniowie naszej szkoły rozpoczęli wizytą w Muzeum Emigracji w Gdyni, gdzie poznaliśmy dzieje emigracji z ziem polskich od wieku XIX do czasów współczesnych. Ekspozycja pozwoliła poczuć i zrozumieć z czym wiązał się wyjazd, pokazała jak wyglądała morska podróż pasażerów III klasy od zaokrętowania, przez oceaniczny rejs . Stefan Batory już nam nie straszny! Poszerzyliśmy swoją wiedzę z historii oraz spędziliśmy aktywnie czas jeżdżąc na łyżwach w Miejskim Lodowisku w Gdyni. W wycieczce wzięło udział 14 uczniów, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych spotkań w  naszym klubie ,,Latarnik”.

Zobacz zdjęcia

Opiekunowie klubu edukacji morskiej: Agnieszka Kaszuba i Katarzyna Orzechowska

Może i to Cię zainteresuje...