Zabawa karnawałowa

Dnia 5 lutego 2020 r. odbyła się zabawa karnawałowa dla klas I – III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Tematem przewodnim była „Afryka dzika”. Wszystkie klasy swoimi przebraniami stworzyły krajobraz Afryki. Tubylcy, dzikie zwierzęta tj. lwy, tygrysy, słonie, małpy to tylko niektóre z wielu ciekawych przebrań, które królowały tego dnia. W szaleństwo tańca i zabawy wprowadzili nas animatorzy z Akademii Artystycznej ART2YOU, którzy zorganizowali różnorodne tańce i zabawy. Ruchami i muzyką zapaliliśmy ognisko, przeciągaliśmy parzącą linę, łapaliśmy deszcz baniek. Klasy podzieliły się na plemiona, których hasłem był wspaniały okrzyk. Nie zabrakło też wyboru najlepiej tańczącej pary, która swoim tańcem zainspirowała innych do zabawy. Wszyscy bawili się znakomicie. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie wspaniałej zabawy.

Zobacz zdjęcia

Przygotowały: Aleksandra Szmidke, Dorota Dziadkiewicz

 

Może i to Cię zainteresuje...