Dzień śmiesznych kapci i skarpet

Samorząd Uczniowski ogłasza, że piątek – 31 stycznia 2020 r. organizujemy w szkole Dzień Kapcia. Każdy uczeń zmienia obuwie szkolne na kapcie! Akcja ma na celu uświadomienie dzieciom, że obuwie w szkole należy zmieniać. Po za tym będzie konkurs na najśmieszniejsze kapcie! Zwycięzca otrzyma order! Zachęcamy do zabawy!
Opiekun samorządu: Dorota Barbarewicz

Pani Dyrektor przyłącza się do akcji Samorządu Uczniowskiego i proponuje dodatkową nagrodę klasową:

Klasa, która osiągnie najwyższą frekwencję w akcji „Dzień Kapcia”, wywalczy jeden bezstresowy dzień szkolny – czyli dzień bez klasówek, sprawdzianów i pytania na oceny. Uczniowie w tym dniu uzyskiwać będą mogli za swoją pracę wyłącznie pozytywne oceny. Sami zdecydują, kiedy wspólnie wybiorą ten dzień, informując o tym wychowawcę i dyrektora szkoły z trzydniowym wyprzedzeniem. W zamian za zwolnienie z klasówek, sprawdzianów i odpytywania zamienią w szkole buty na kapcie i skarpety.

Może i to Cię zainteresuje...